buty dla dzieci hurt Weestep, o nas, sklep internetowy
Ostatnia letnia zniżka
0
Ulubione
Zestawy: 0
Razem: 0.00 €, 0.00 zł
Flaga

Wybrać język

Hurtownia obuwia dziecięcego
Hurtownia obuwia dziecięcego

O marce Weestep

Weestep kids shoesO marce Weestep

 

Nasz hurtowy sklep internetowy to portal jednej marki B2B, gdzie można znaleźć wszystkie niezbędne kolekcji obuwia dziecięcego wyłącznie marki Weestep.

 

Marka odzieżowa Weestep - to marka nowoczesnego dziecięcego obuwia  wysokiej jakości, które skutecznie łączy w sobie wszystko, czego potrzebuje współczesny klient. Dobrze zaprojektowane modele, materiały wysokiej jakości i nowoczesne technologie zapewniają doskonały produkt, który interesuje klientów. Europejski kontrola jakości, najmodniejsze modele, niskie i wysokie buty, duże i małe rozmiary, miękka i elastyczna podeszwa, naturalne materiały (skóra), zaawansowane technologii We-Tex - wszystko to sprawia, że Weestep jest najlepszą marką butów dla dzieci!

Buty dla dzieci Weestep są doskonałym wyborem dla każdego naszego nabywcy, ponieważ dzięki asortymentowi będziesz mógł zebrać zamówienie dla swoich klientów, biorąc pod uwagę wszystkie ich specyfikę i życzenia. 

Buty marki Weestep są liderem sprzedaży w Ameryce, Kanadzie, Kazachstanie, na Ukrainie i w popularnych światowych sklepach internetowych ebay.com, amazon.com, a teraz marka Weestep przybyła do Europy, gdzie została po raz pierwszy zaprezentowany na targach w Polsce – Dni Obuwia POLSHOES jesiennej produkcji 14/09/2019.

 

Weestep ma siedzibę w Warszawie. ul. Nadrzeczna 16, Wólka-Kosowska. Sala 1, blok С26. Weestep SP. Z. O. O. +48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

 

Wszystko to wynika z faktu, że jedna z największych fabryk obuwia dziecięcego w Chinach, ma wieloletnie doświadczenie w produkowaniu i modelowaniu obuwia dziecięcego wysokiej jakości. Firma produkuje tysiące udanych modeli, dziesiątki popularnych europejskich marek i miliony par butów dla dzieci!

Buty marki Weestep to obuwie dziecięce ze skóry naturalnej, a dzisiejszy klient bardzo to docenia. Dzięki idealnemu stosunkowi ceny do jakości buty cieszą się popytem w tej chwili! Buty Weestep są dostępne hurtowo do zakupu online, na miejscu, zamawiania.

Kupowanie obuwia dziecięcego hurtowo od Weestep pokazuje korzystną znajomość hurtowników z nową marką na rynku europejskim.

Jest to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Udane kolekcje obuwia dziecięcego w każdej sytuacji - dla szkoły i sportu, seria butów ortopedycznych i profilaktycznych - a wszystko to z naturalnych materiałów. Modny nowoczesny design, praktyczne noszenie i atrakcyjna cena sprawiają, że buty dla dzieci Weestep szybko zdobywają serca rodziców i rynku.

Kupując buty dziecięce hurtowo dzisiaj, jutro w Twoim mieście będą plotki o wspaniałym sklepie, w którym można kupić świetne buty. Obecność w asortymencie obuwia Weestep gwarantuje wzrost klientów, a w rezultacie popularyzację Twojego sklepu i wzrost zysków. U nas można kupić buty Weestep hurtowo za najlepszą cenę – bezpośrednio od producenta, i dlatego zawsze oferujemy najnowocześniejsze modele. Dla wygody w naszym katalogu znajdują się informacje o każdej parze, szczegółowe zdjęcie pod różnymi kątami i informacje o zawartości pudełka, zakresie rozmiarów, ilości.

 

 

weestep

 

Dlaczego wybrać weestep.pl 

Jesteśmy ekskluzywnym internetowym sklepem producenta obuwia dziecięcego Weestep.

Nadajemy zawsze aktualne informacje o dostępności butów.

Oferujemy najlepsze ceny.

Zamówienia przez Internet przyjmowane są 24 godziny na dobę.

Podczas pracy są dostępne konsultacje i pomoc w kształtowaniu zamówienia.

Dla Ciebie dostępne promocje na zniżkę od marki Weestep

Współpracując z nami, pracujesz z doświadczonymi pracownikami naszej firmy, którzy doskonale znają się na rzeczy. W naszym zespole znajduje się tylko wykwalifikowany personel na wszystkich etapach pracy: menedżerowie - kompetentni i uprzejmi, pakowacze - uważni i odpowiedzialni, przewoźnicy - dokładni.

Asortyment butów dla dzieci w katalogu marki Weestep jest stale aktualizowany i poszerzany, będziesz pierwszy wiedzieć o wszystkich nowościach i promocjach. Zapisz się na nasze aktualizacje i nowości - bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata hurtowych zakupów dziecięcego obuwia.

 

 Buty dla dzieci marki Weestep to nie tylko buty, to bajka dla stóp dziecka.

 

 Nasz zakład!

weestep

 

Europejskiego biura marki Weestep, Weestep SP. Z. O. O. znajduje się w Polska, Warszawa, ul. Nadrzeczna 16, Wólka-Косовска. Hala 1, box С26 +48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

 

weestep

 

ZOSTAĆ PARTNEREM WEESTEP

Czy chcesz zostać częścią zespołu Weestep?

Chcesz zostać autoryzowanym dealerem lub otworzyć sklep firmowy Weestep?

Wypełnij prosty formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji

1. Postanowienia ogólne

Niniejsza polityka przetwarzania danych osobowych została sporządzona zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych EU GDPR i określa procedurę przetwarzania danych osobowych, środki zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych podejmowane przez Firmę Weestep Sp. z o.o. (dalej–Operator), z siedzibą pod adresem: Wolka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16, Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Poland

1.1. Operator za najważniejszy cel i warunek realizacji swojej działalności stawia przestrzeganie praw i wolności człowieka przy przetwarzaniu jego danych osobowych, w tym ochronę prawa do prywatności, tajemnicy osobistej i rodzinnej.

1.2. Niniejsza polityka Operatora, dotycząca przetwarzania danych osobowych (zwana dalej Polityką), ma zastosowanie do wszystkich informacji, które Operator może uzyskać o osobach odwiedzających stronę internetową weestep.pl (dalej - Użytkownik).

Dlatego przed udostępnieniem swoich danych osobowych należy przeczytać poniższe informacje, wyjaśniające dlaczego gromadzimy Twoje dane, w jaki sposób je wykorzystujemy i jakie są Twoje prawa. Bądź ostrożny: jeśli jesteś nieletni, powinieneś poprosić rodziców o potwierdzenie rejestracji.

 

2. Operator może przetwarzać następujące dane osobowe Użytkownika

2.1. Nazwisko, imię, imię odojcowskie;

2.2. E-mail;

2.3. Numery telefonów;

2.4. Ponadto strona gromadzi i przetwarza anonimowe dane o odwiedzających za pomocą internetowych usług statystycznych (Google Analytics, Yandex Metrika itp.).

2.5. Powyższe dane w dalszej części tekstu Polityki są połączone wspólnym pojęciem Dane osobowe.

 

3. Cele przetwarzania danych osobowych

3.1. Celem przetwarzania danych osobowych Użytkownika jest informowanie Użytkownika poprzez wysyłanie wiadomości drogą elektroniczną; umożliwienie Użytkownikowi dostępu do usług, informacji i/lub materiałów zawartych na stronie internetowej.

3.2. Operator ma również prawo do wysyłania Użytkownikowi powiadomień o nowych produktach i usługach, ofertach specjalnych i różnych wydarzeniach. Użytkownik może zawsze zrezygnować z otrzymywania wiadomości informacyjnych, klikając na odpowiednią frazę na końcu każdej wiadomości e-mail od Operatora.

3.3. Anonimowe dane Użytkowników, gromadzone za pomocą internetowych usług statystycznych, służą do gromadzenia informacji o działaniach Użytkowników na stronie, do poprawy jakości strony i jej zawartości.

 

4. Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

Operator przetwarza dane osobowe Użytkownika tylko w przypadku ich wypełnienia i/lub przesłania przez Użytkownika samodzielnie za pośrednictwem specjalnych formularzy znajdujących się na stronie weestep.pl. Wypełniając odpowiednie formularze i/lub przesyłając swoje dane osobowe do Operatora, Użytkownik akceptuje niniejszą Politykę.

 

5. Zasady gromadzenia, przechowywania, przesyłania i innych rodzajów przetwarzania danych osobowych

Bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych przez Operatora jest zapewniane poprzez wdrożenie środków prawnych, organizacyjnych i technicznych niezbędnych do pełnego dostosowania się do wymagań obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych osobowych.

5.1. Operator zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych i podejmuje wszelkie możliwe środki w celu wykluczenia dostępu do danych osobowych osób nieuprawnionych.

5.2. Dane osobowe Użytkownika nigdy, pod żadnym warunkiem, nie będą udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków związanych z wykonywaniem obowiązujących przepisów prawa.

5.3. W przypadku ujawnienia nieścisłości w danych osobowych, Użytkownik może je zaktualizować samodzielnie, wysyłając powiadomienie do Operatora na adres e-mail Operatora sale@weestep.pl z dopiskiem "Aktualizacja danych osobowych".

5.4. Okres przetwarzania danych osobowych jest nieograniczony. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wysyłając do Operatora powiadomienie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Operatora sale@weestep.pl z dopiskiem "Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych".

 

6. Postanowienia końcowe

6.1. Użytkownik może uzyskać wszelkie wyjaśnienia dotyczące interesujących kwestii, związanych z przetwarzaniem jego danych osobowych, kontaktując się z Operatorem za pośrednictwem poczty elektronicznej sale@weestep.pl.

6.2.Niniejszy dokument będzie odzwierciedlał wszelkie zmiany polityki przetwarzania danych osobowych przez Operatora. Polityka obowiązuje bezterminowo do czasu zastąpienia jej nową wersją.

* Wymagane pola są wymagane