buty dla dzieci hurt Weestep, o nas, sklep internetowy
weestep
0
Ulubione
Zestawy: 0
Razem: 0.00 €, 0.00 zł
Flaga

Wybrać język

Wyłączny przedstawiciel w Europie
Wyłączny przedstawiciel w Europie

O marke Weestep

Weestep to marka nowoczesnego i jakościowego obuwia dziecięcego, która z powodzeniem łączy w sobie wszystko, czego potrzebuje dzisiejszy klient. Produkujemy obuwie dla dzieci jak dla dorosłych. Nasze hasło brzmi: Bądź lepszy w butach Weestep! Weestep. Be bigger!

 

Dla nas fakt, że dzieci nie noszą obuwia tak długo, jak ich rodzice, nie oznacza, że do jego produkcji należy podchodzić inaczej. Śledzimy trendy w świecie mody dla dorosłych i wykorzystujemy je w produkcji obuwia dziecięcego. Dziecko może i powinno wybierać i nosić to, co lubi. W końcu dzieci są tylko małymi dorosłymi.

 

weestepOd jesieni 2019 roku nasza firma stała się wyłącznym przedstawicielem marki Weestep w Europie. Nasz hurtowy sklep internetowy to monobrandowy portal B2B, w którym możesz wybrać i kupić hurtowo wszystkie niezbędne kategorie obuwia dziecięcego Weestep.

 

Stosowanie naturalnych materiałów, zaawansowanej technologii WE-TEX w połączeniu z europejską kontrolą jakości sprawia, że Weestep jest jedną z najlepszych marek obuwia dziecięcego.

 

Wszystko to dzięki temu, że obuwie jest produkowane w jednej z największych fabryk w Chinach, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości obuwia dziecięcego. Firma posiada tysiące udanych modeli, dziesiątki popularnych europejskich marek i miliony par wyprodukowanych butów dziecięcych.

 

Nasze obuwie jest zaprojektowane na tysiące kilometrów dziecięcego biegu. 80% modeli w asortymencie są wykonane ze skóry, a we wszystkich 100% jest skórzana wkładka i sklepienie łukowe. W 2020 roku, w Polsce, zostaliśmy nagrodzeni dyplomem "Dziecięca marka roku". Sprzedaliśmy już pięć milionów par na świecie i milion w Europie. Jednocześnie stosunek jakości do ceny jest jednym z najlepszych na rynku.

 

Obuwie dziecięce Weestep w Twoim sklepie to korzystna współpraca zarówno dla doświadczonych przedsiębiorców, jak i dla początkujących. Obecność butów Weestep w sklepie gwarantuje wzrost stałych, wdzięcznych klientów, a co za tym idzie, znaczny wzrost zysków.

 

Dla wygody w naszym katalogu znajdują się informacje o każdej parze butów: szczegółowe zdjęcie pod różnymi kątami, informacje o rozmiarach (zakres rozmiarów/ilość).

weestep

 

Dlaczego warto wybrać weestep.pl:

  • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Weestep w Europie.
  • Zawsze mamy aktualne informacje na temat dostępności butów.
  • Mamy najlepsze połączenie ceny i jakości.
  • Nasz sklep internetowy przyjmuje zamówienia 24/7/365.
  • W godzinach pracy dostępna jest konsultacja, pomoc w doborze asortymentu i sporządzeniu zamówienia.
  • Regularnie odbywają się promocje i sezonowe rabaty.

 

Współpracując z nami - współpracujesz z doświadczonymi pracownikami naszej firmy, którzy dokładnie znają się na rzeczy. Nasz personel to tylko doświadczeni pracownicy na wszystkich etapach pracy: menedżerowie - kompetentni i uprzejmi, pakowacze – uważni i odpowiedzialni, ładownicy – schludni i punktualni.

 

Asortyment obuwia dziecięcego w katalogu marki Weestep jest stale aktualizowany i powiększany. Bądź pierwszym, który dowie się o wszystkich nowościach i promocjach – zasubskrybuj nasze aktualizacje i newsletter.

 

Zostań częścią naszego zespołu. Rozwijajmy się razem!

 

Nasz zakład!

weestep

 

Europejskiego biura marki Weestep Sp. z o.o. znajduje się: 

Poland. 

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

 +48728888569 (Viber, WhatsApp)

 

sale@weestep.pl

weestep.pl

weestep.eu

facebook

instagram

 

weestep

 

ZOSTAĆ PARTNEREM WEESTEP

Czy chcesz zostać częścią zespołu Weestep?

Chcesz zostać autoryzowanym dealerem lub otworzyć sklep firmowy Weestep?

Wypełnij prosty formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji

1. Postanowienia ogólne

Niniejsza polityka przetwarzania danych osobowych została sporządzona zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych EU GDPR i określa procedurę przetwarzania danych osobowych, środki zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych podejmowane przez Firmę Weestep Sp. z o.o. (dalej–Operator), z siedzibą pod adresem: Wolka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16, Hala 1, lok. C026. 05-552 Jablonowo. Poland

1.1. Operator za najważniejszy cel i warunek realizacji swojej działalności stawia przestrzeganie praw i wolności człowieka przy przetwarzaniu jego danych osobowych, w tym ochronę prawa do prywatności, tajemnicy osobistej i rodzinnej.

1.2. Niniejsza polityka Operatora, dotycząca przetwarzania danych osobowych (zwana dalej Polityką), ma zastosowanie do wszystkich informacji, które Operator może uzyskać o osobach odwiedzających stronę internetową weestep.pl (dalej - Użytkownik).

Dlatego przed udostępnieniem swoich danych osobowych należy przeczytać poniższe informacje, wyjaśniające dlaczego gromadzimy Twoje dane, w jaki sposób je wykorzystujemy i jakie są Twoje prawa. Bądź ostrożny: jeśli jesteś nieletni, powinieneś poprosić rodziców o potwierdzenie rejestracji.

 

2. Operator może przetwarzać następujące dane osobowe Użytkownika

2.1. Nazwisko, imię, imię odojcowskie;

2.2. E-mail;

2.3. Numery telefonów;

2.4. Ponadto strona gromadzi i przetwarza anonimowe dane o odwiedzających za pomocą internetowych usług statystycznych (Google Analytics, Yandex Metrika itp.).

2.5. Powyższe dane w dalszej części tekstu Polityki są połączone wspólnym pojęciem Dane osobowe.

 

3. Cele przetwarzania danych osobowych

3.1. Celem przetwarzania danych osobowych Użytkownika jest informowanie Użytkownika poprzez wysyłanie wiadomości drogą elektroniczną; umożliwienie Użytkownikowi dostępu do usług, informacji i/lub materiałów zawartych na stronie internetowej.

3.2. Operator ma również prawo do wysyłania Użytkownikowi powiadomień o nowych produktach i usługach, ofertach specjalnych i różnych wydarzeniach. Użytkownik może zawsze zrezygnować z otrzymywania wiadomości informacyjnych, klikając na odpowiednią frazę na końcu każdej wiadomości e-mail od Operatora.

3.3. Anonimowe dane Użytkowników, gromadzone za pomocą internetowych usług statystycznych, służą do gromadzenia informacji o działaniach Użytkowników na stronie, do poprawy jakości strony i jej zawartości.

 

4. Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

Operator przetwarza dane osobowe Użytkownika tylko w przypadku ich wypełnienia i/lub przesłania przez Użytkownika samodzielnie za pośrednictwem specjalnych formularzy znajdujących się na stronie weestep.pl. Wypełniając odpowiednie formularze i/lub przesyłając swoje dane osobowe do Operatora, Użytkownik akceptuje niniejszą Politykę.

 

5. Zasady gromadzenia, przechowywania, przesyłania i innych rodzajów przetwarzania danych osobowych

Bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych przez Operatora jest zapewniane poprzez wdrożenie środków prawnych, organizacyjnych i technicznych niezbędnych do pełnego dostosowania się do wymagań obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych osobowych.

5.1. Operator zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych i podejmuje wszelkie możliwe środki w celu wykluczenia dostępu do danych osobowych osób nieuprawnionych.

5.2. Dane osobowe Użytkownika nigdy, pod żadnym warunkiem, nie będą udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków związanych z wykonywaniem obowiązujących przepisów prawa.

5.3. W przypadku ujawnienia nieścisłości w danych osobowych, Użytkownik może je zaktualizować samodzielnie, wysyłając powiadomienie do Operatora na adres e-mail Operatora sale@weestep.pl z dopiskiem "Aktualizacja danych osobowych".

5.4. Okres przetwarzania danych osobowych jest nieograniczony. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, wysyłając do Operatora powiadomienie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail Operatora sale@weestep.pl z dopiskiem "Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych".

 

6. Postanowienia końcowe

6.1. Użytkownik może uzyskać wszelkie wyjaśnienia dotyczące interesujących kwestii, związanych z przetwarzaniem jego danych osobowych, kontaktując się z Operatorem za pośrednictwem poczty elektronicznej sale@weestep.pl.

6.2.Niniejszy dokument będzie odzwierciedlał wszelkie zmiany polityki przetwarzania danych osobowych przez Operatora. Polityka obowiązuje bezterminowo do czasu zastąpienia jej nową wersją.

* Wymagane pola są wymagane