buty dla dzieci hurt Weestep w Europie
weestep
0
Ulubione
Zestawy: 0
Razem: 0.00 €, 0.00 zł
Flaga

Wybrać język

Wyłączny przedstawiciel w Europie
Wyłączny przedstawiciel w Europie

Weestep w Europie

Marka Weestep powstała w 2010 roku i ugruntowała swoją pozycję na rynku amerykańskim dzięki butom na pierwsze kroki.

To był natychmiastowy sukces: buty Weestep zostały uznane za innowacyjne i cenione za jakość materiałów, zaawansowane techniki produkcji oraz starannie przemyślane i wyważone kształty, aby zachować zdrowie małych stop w miarę ich wzrostu.

W ciągu zaledwie kilku lat Weestep stał się liderem na rynku krajowym, systematycznie umacniając swoją pozycję. Jednocześnie zaczął wchodzić na najważniejsze rynki zagraniczne.

weestep

 

Marka Weestep zawsze zwracała szczególną uwagę na najbardziej wymagającego konsumenta: dzieci. Dzieci dorastają, zmieniają się, z pasją patrzą w przyszłość.

 

Buty dziecięce Weestep zaskoczą Cię jakością i zadowolą każdego kapryśnego klienta, gdyż różnorodność modeli, profesjonalne podejście do detali i szczegółów, wieloletnie doświadczenie w produkcji obuwia dziecięcego sprawiły, że marka Weestep stała się znana i rozpoznawalna na całym świecie.

 

Większość klientów zwraca uwagę na materiał wierzchni buta, głównie to jest skóra. Do produkcji obuwia używamy dwóch materiałów: skórę naturalną - modną i wysokiej jakości, która będzie służyć wystarczająco długo, a także - ekoskórę – ekologiczny wysokotechnologiczny materiał, który cieszy się dużym popytem і zainteresowaniem klientów.

 

Wśród obuwia dziecięcego marki Weestep warto zatrzymać się na modelach kombinowanych. Kombinacja obejmuje: nosek i tylnik ze skóry naturalnej lub nubuku, a środkowa część buta może być wykonana ze skóry ekologicznej, zamszu lub tekstyliów. Czasami trafiają się modele, górna część których wykonana jest z trzech lub więcej materiałów.

 

Podszewka jest wyprodukowana z wytrzymałej skóry naturalnej lub materiałów tekstylnych. Aby letnie obuwie Weestep służyło dłużej, jako materiał wewnętrzny używana jest naturalna i wytrzymała skóra. Takie buty mogą być dobrze noszone przez dziecko wczesną jesienią, gdy jest jeszcze ciepło po gorącym lecie lub późną wiosną, gdy robi się coraz cieplej. Nasi specjaliści jednak nie zalecają noszenia ich, gdy jest chłodno, mglisto i grząsko, ponieważ można zepsuć obuwie.

W takim przypadku marka Weestep oferuje buty z tekstylnego materiału wewnętrznego. Jest ciepły, miękki i idealnie pasuje dla dziecka.

 

 

Różnorodność butów Weestep wyraźnie pokazuje gamę modelową sneakersów. Oferujemy sneakersy zarówno na rzep, jak i sznurowane. To Ty wybierasz, kierując się pragnieniami swoich klientów. Maluchy i przedszkolaki lubią samodzielnie zakładać buty, co oznacza, że lepiej jest oferować sneakersy z gumką lub na rzep, wtedy same będą mogły opanować tę prostą technologię.

 

Dla starszych dzieci zalecane są najpopularniejsze na naszej stronie, kombinowane modele sneakersów sznurowanych i z zamkiem błyskawicznym, dziecko samo będzie mogło wybrać, w jaki sposób wygodniej będzie mu założyć obuwie. Te sneakersy są doskonałe zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych. Sneakersy mogą być zarówno w klasycznym stylu, jak i z kwiatowym printem lub z wizerunkiem zwierząt, postaci z kreskówek.

 

Sklep internetowy oferuje szeroki asortyment obuwia Weestep na wszystkie pory roku.

Możesz zamówić obuwie dziecięce hurtowo bez wychodzenia z domu, a firma kurierska dostarczy Ci towar pod same drzwi Twojego sklepu lub magazynu.

 

Życzymy przyjemnych i korzystnych zakupów na naszej stronie internetowej.

 

Niech twoi mali klienci chętnie noszą nasze obuwie przez cały rok!

 weestep