buty dla dzieci hurt Krok po Weestep
weestep
0
Ulubione
Zestawy: 0
Razem: 0.00 €, 0.00 zł
Flaga

Wybrać język

Wyłączny przedstawiciel w Europie
Wyłączny przedstawiciel w Europie

Krok po Weestep

Marka Weestep została założona, żeby pomóc milionom dzieci na całym świecie robić swoje pierwsze kroki, i ciągle rozwija się, żeby produkować najlepsze buty dla każdego etapu rozwoju.

Styl w detalach, materiały wysokiej jakości i stałe badania technologiczne wyróżniają design butów Weestep, co sprawia, że jest bezbłędny od samego początku. Miękkie, lekkie i bezpieczne obuwie, które chroni, jak uścisk mamy, nóżki od pierwszych kroków do biegania na świeżym powietrzu. Weestep specjalizuje się w obuwiu dziecięcym dlatego, że w pełni rozumie, czego potrzebuje twoje dziecko, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, aby pomóc mu w jego niezwykłej przygodzie – wzroscie.

 

Kiedy nosić pierwszą parę butów?

 

W ciągu pierwszych 24 miesięcy, dziecko uczy się stać prosto. Ucząc się czołgać, szuka za co można się schwycić, aby spróbować wstać. Kiedy czuje się bardziej bezpiecznie, będzie starało się zrobić pierwsze kroki, zawsze próbuje coś zrozumieć, co pomoże mu. Bardzo ważne jest wspierać te kroki za pomocą poprawnych butów. Te buty powinny być wykonane z lekkich, oddychających materiałów, na miękkiej i elastycznej podeszwie i szerokim czubkiem, co pozwala swobodnie poruszać palcami, i ze wzmocnioną piętą, co pomaga dziecku pozostać w dobrej pozycji, nie ograniczając nogę. Wtedy jest gotowe robić pierwsze kroki!

 

weestep

Maksymalna elastyczność

Buty elastyczność jest tworzony przez nasycenia kanały вытравленный krzyż na podeszwę, aby go cieńsze i bardzo miękkie materiały użyte do tworzenia części podeszwy znajduje się obok elastycznego punktu

Antypoślizgową podeszwą

weestep

 

Miękkie i lekkie górne

Piórkowej pasują

Buty Weestep wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów lekkich, mających zapewnić maksymalną swobodę podczas gier i wykonywania codziennych czynności.

 

weestep

 

Ergonomiczny podzielić

Zaokrąglony мысок i wygodne dopasowanie

Obfite kształty dokładnie przemyślany i skalibrowany, aby pozostawić stopy w pokoju musi poruszać się bezpiecznie, bez ograniczeń.

 

weestep

 

Prosty montaż

Łatwy do noszenia

Buty Weestep zostały specjalnie zaprojektowane i zbadane, aby lepiej dostosować formę dziecięcej stopy. Ponadto, sznurówki i otwory służą do tworzenia komfortowych obcisłe buty, które łatwo zakładać i zdejmować.

weestep

 

Podeszwa z wodoodpornej membrany

 

weestep

 

Amortyzujące, za darmo chrom, skórzana wkładka

We wszystkich Weestep buty skórzane nakładki "chrom", co oznacza, że były opalone, bez chromu. To gwarantuje, że środowisko wewnątrz buta jest nawet bardziej naturalne i bezpieczne.

 

weestep

 

Metalowe akcesoria, które nie wydzielają nikiel

Никел-temat części metalowe

Klamry, oczka i wszystkie metalowe części butów Weestep całkowicie zawiera niklu. Stopy dziecka mogą poruszać się w pełnej wolności, nosić buty bezpieczne z niczego, co może powodować nieprzyjemne reakcje alergiczne.

 

 weestep

 

Wymienna wkładka

 

weestep

 

Pięta i nosek ochrony

 

weestep

 

Podeszwa z oddychającej membrany

 

weestep

 

Nasze dzieci noszą buty — to najlepsza gwarancja jakości

 

weestep